Apie Dunlop

Dunlop prekinis ženklas1999 metais sudarius aljansą tarp JAV bendrovės „Goodyear Tire & Rubber Company“ ir Japonijos „Sumitomo Rubber Industries“, buvo sujungtos kai kurios „Goodyear“ ir „Dunlop“ padangų įmonės Europoje, Japonijoje ir JAV; taip buvo suformuotos šešios naujos bendros įmonės. Viena iš šių įmonių yra „Goodyear Dunlop Tires Europe“, kuri vadovauja visoms „Goodyear“ ir „Dunlop“ prekių ženklų įmonėms, esančioms bendrą veiklą vykdančių Europos įmonių tinklo teritorijoje.Europoje „Dunlop“ išlaiko 3 padangų tobulinimo centrus. Pagrindinė padangų tobulinimo vieta yra „Dunlop Development Centre“ centras Vokietijos Hanau mieste. Kitas „Dunlop“ tobulinimo centras, užsiimantis lenktyninių padangų kūrimu, yra įsikūręs Jungtinės Karalystės Birmingemo mieste, o dar vienas, kuriantis motociklų padangas – Prancūzijos Montlukono mieste. Šie trys tobulinimo centrai yra sujungti tęsiant filosofijos „iš lenktynių – į serijinę gamybą“, kuria grindžiama „Dunlop“ dvasia, įgyvendinimą.

Bendros veiklos sutartimis šie Europos tobulinimo centrai yra susieti su visais pasauliniais „Goodyear“ ir „Sumitomo Rubber“ tobulinimo centrais. Visi trys „Dunlop“ techniniai centrai Europoje vykdo bendrą veiklą šiame pasauliniame automobilių, motociklų ir lenktyninių padangų technologijų tinkle. Šio proceso metu sukurtos padangos turi visus šios pasaulinės veiklos sąveikos pranašumus ir tuo pat metu atitinka vietos rinkų sąlygas bei reikalavimus. Norėdamipajusti keliąjūs privalote jį pažinti taip, kaip „Dunlop“ pažįsta jį daugiau nei 120 metų.

Tai Europos „Dunlop“ padangų interneto svetainė. Jei esate iš kito regiono, apsilankykite atitinkamose interneto svetainėse.

„Dunlop“ istorija neatsiejamai susijusi su bendrovės įdiegtomis naujovėmis. Ši istorija liudija „Dunlop“ įsipareigojimą aktyviai dalyvauti automobilių ir motociklų lenktynėse, nes lenktynėse naudojamų technologijų perkėlimas į kasdienį važinėjimą įprastais keliais yra unikali tradicija, kurios bendrovė „Dunlop“ laikosi nuo pat savo įkūrimo pradžios. Per savo daugiau kaip 120 metų istoriją „Dunlop“ pasiekė įspūdingų rezultatų lenktynių trasose, įskaitant 34 pergales garsiosiose „Le Mans“ 24 val. automobilių ištvermės lenktynėse.
Šiuo metu „Dunlop“ dalyvauja visame pasaulyje vykstančiose įvairiausiose automobilių ir motociklų sporto varžybose. Per daugiau kaip 120 metų „Dunlop“ išrastos naujovės ir sėkmė automobilių bei motociklų sporto srityse sukūrė neprilygstamą šios padangų bendrovės reputaciją, kurią pripažįsta viso pasaulio automobilių ir motociklų entuziastai.

Šaltinis: www.dunlop.eu