Apie mus


AutobaltvaUAB „Autobaltva“- profesionalus, patikimas ir modernus lengvųjų automobilių, mikroautobusų, bei motociklų servisas Klaipėdoje. Mūsų autoservise įdiegta moderniausia įranga su kuria dirba didžiulę automobilių remonto patirtį sukaupę darbuotojai.

„Autobaltva“ priklauso pasauliniam “Bosch Service” tinklui. Naudodamiesi sertifikuota Bosch diagnostine įranga, galime diagnozuoti ir remontuoti net pačius naujausius automobilius. Taip pat, autoservise naudojama moderni amortizatorių ir stabdžių patikros linija, kompiuterinis ratų geometrijos stendas, ratų montavimo-balansavimo įranga, žibintų reguliavimo stendas ir t.t. Tai mums leidžia patikimai atlikti visų pagrindinių automobilių mazgų diagnostiką ir remontą. "Autobaltva“ aptarnauja visų markių automobilius ir motociklus.

UAB „Autobaltva“ yra „Goodyear Dunlop Tires Baltic“, vienos didžiausių padangų gamintojos, oficialus padangų platintojas Lietuvoje. Mūsų autodalių parduotuvėje visada rasite didelį Goodyear, Dunlop, Debica, Sava padangų ir įvairių gamintojų lietų ratlankių pasirinkimą. Parduotuvėje yra platus autodalių ir aksesuarų asortimentas. Vykdomi auto ir moto detalių užsakymai iš viso pasaulio.