Ratų suvedimas

*Jūsų automobilio būklė turi tiesioginės įtakos saugiam vairavimui kelyje. Tai ypač aktualu vairuojant blogomis oro sąlygomis. Siekiant, jog stabdymo kelias būtų saugus, o atliekant manevrus automobilis išlaikytų stabilumą, būtina atlikti suvedimą.

*Ratų kampų sureguliavimas garantuoja tolygų padangų dilimą eksploatacijos metu. Pasinaudojus šia paslauga, važiuoklės dalys, padangos savo eksploatacines savybes išlaikys net iki 50% ilgiau nei įprastai.

*Automobilio ratų suvedimas ypač reikalingas tokiais atvejais, jeigu važiuoklės elementai buvo gana seniai atnaujinti. Tokiu atveju, reikia atnaujinti ne tik visus važiuoklės elementus, tačiau ir patikrinti, ar ratai stovi gerose pozicijose. Jeigu jie senokai nebuvo suvesti, tuomet nėra tikimybės, kad su jais bus viskas gerai – ratų suvedimas bus tikrai reikalingas.

*Jeigu buvo keista automobilio prošvaistė, jeigu keitėte padangas į naujo sezono variantą, jeigu buvo pakeistos pakabos spyruoklės, jeigu pastebėjote, kad naujos padangos gerokai greičiau nusidėvi, jeigu automobilis įtartinai važiuoja per daug kairėn arba dešinėn, tuomet jums be jokios abejonės reikalingas ratų suvedimas. Savaime suprantama, po važiuoklės remonto taip pat.

Viskas ko reikia jūsų automobiliui.

Kokybė garantuota